home

Most pod okiem kamery

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Zakończył się remont mostu na Jędrowie. Przypomnijmy, iż ze względu na zły stan techniczny w czerwcu zamknięto ruch dla pojazdów samochodowych w ciągu drogi gminnej Ostojów – Suchedniów – Jędrów. Most został zamknięty z powodu ubytków elementów podkładu drewnianego w jezdni. Deski były zmurszałe, przegniłe, częściowo wyłamane. Konieczny był remont pomostu. Z uwagi na zaawansowane…

Zakończył się remont mostu na Jędrowie. Przypomnijmy, iż ze względu na zły stan techniczny w czerwcu zamknięto ruch dla pojazdów samochodowych w ciągu drogi gminnej Ostojów – Suchedniów – Jędrów. Most został zamknięty z powodu ubytków elementów podkładu drewnianego w jezdni. Deski były zmurszałe, przegniłe, częściowo wyłamane. Konieczny był remont pomostu. Z uwagi na zaawansowane procesy gnilne zdecydowano, że należy wymienić na nowe wszystkie elementy drewnianego pomostu, zachowując jego dotychczasowe gabaryty i parametry użytkowe.

Zakres rzeczowy inwestycji obejmował między innymi: rozbiórkę balustrady drewnianej, jezdni drewnianej (pokład dolny, górny i krawężniki), rozbiórkę poprzecznic drewnianych, wykonanie balustrad z drewna impregnowanego, wykonanie jezdni z drewna impregnowanego.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa zamontowane zostały urządzenia rejestrujące obraz. Przed mostem pojawił się znak informujący, że teren jest monitorowany.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud