home

Kolejne urządzenie do street workoutu

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

W nr 33 TYGODNIKA pisaliśmy o zamontowaniu na Plantach 5 urządzeń do street workoutu, na który składają się m.in.: drabinki na słupie, ławeczka pochyła do ćwiczeń, potrójne drążki do ćwiczeń pionowych, podwójne drążki do ćwiczeń pionowych i drążki do ćwiczeń poziomych. Koszt realizacji zamówienia wyniósł 21,3 tys.zł. Podobne urządzenia miały pojawić się na osiedlu Piłsudskiego i…

W nr 33 TYGODNIKA pisaliśmy o zamontowaniu na Plantach 5 urządzeń do street workoutu, na który składają się m.in.: drabinki na słupie, ławeczka pochyła do ćwiczeń, potrójne drążki do ćwiczeń pionowych, podwójne drążki do ćwiczeń pionowych i drążki do ćwiczeń poziomych. Koszt realizacji zamówienia wyniósł 21,3 tys.zł.

Podobne urządzenia miały pojawić się na osiedlu Piłsudskiego i tak też się stało. Chętnych do korzystania z nich nie brakuje. Ogólnodostępny i bezpłatny zestaw urządzeń ufundowała Spółka Celsium.

Przypomnimy, iż z wnioskiem o ufundowanie przez Spółkę zestawu do street workoutu dla mieszkańców Skarżyska wystąpił Konrad Wikarjusz, radny miejski. Zaproponował, by taki zestaw ustawić na os. Piłsudskiego, w pobliżu siłowni plenerowej przy ul. Orkana tak, by w tym miejscu powstał mini-kompleks do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Spółka Celsium wyraziła wolę ufundowania zestawu urządzeń sprawnościowych, przychylając się jednocześnie do wniosku radnego dot. jego lokalizacji.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud