home

A jednak się da!

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

W kwietniu tego roku na łamach TYGODNIKA poruszaliśmy problem zniszczonych znaków powitalnych przy wjazdach na teren gmin, tzw. witaczy. W imieniu mieszkańców gminy Skarżysko Kościelne interweniowała radna z Majkowa. Prosiła, by odnowić znak informujący o wjeździe na teren gminy, ponieważ jest w fatalnym stanie i tylko przynosi wstyd. Zdaniem mieszkańców lepiej by było ten znak…

W kwietniu tego roku na łamach TYGODNIKA poruszaliśmy problem zniszczonych znaków powitalnych przy wjazdach na teren gmin, tzw. witaczy. W imieniu mieszkańców gminy Skarżysko Kościelne interweniowała radna z Majkowa. Prosiła, by odnowić znak informujący o wjeździe na teren gminy, ponieważ jest w fatalnym stanie i tylko przynosi wstyd. Zdaniem mieszkańców lepiej by było ten znak zdjąć, bo tylko szpeci. I faktycznie, czarne maziaje, które jakiś wandal tam umieścił nie dodawały mu uroku. Wójt wziął sobie prośbę mieszkańców do serca i teraz wjeżdżając na teren gminy od strony Majkowa zobaczymy nowiutką tablicę.

Niestety nie tylko ten tzw. witacz jest w kiepskim stanie i nie tylko mieszkańcy gminy Skarżysko Kościelne są niezadowoleni z tak wyglądającego znaku powitalnego. Wymiany proszą się witacze informujące o wjeździe na teren Skarżyska-Kamiennej i to zarówno od strony Parszowa, jak i Majkowa. Plany są, ale nie wiadomo kiedy zostaną zrealizowane.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud