home

ZAKSA lepsza od Społem Kielce

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Społem Kielce i aktualny mistrz Polski w siatkówce ZAKSA Kędzięrzyn Koźle rozegrały w sobotę, 2 września, w hali sportowej MCSiR mecz pokazowy. Mecz był jednym z wydarzeń towarzyszących II Międzynarodowemu Forum Inwestycyjnemu, które trwało w Skarżysku w piątek i sobotę (1 i 2 września). Spotkanie zakończyło się wygraną 1:4 (19:25, 20:25, 22:25, 25:22, 13:15). Mecz…

Społem Kielce i aktualny mistrz Polski w siatkówce ZAKSA Kędzięrzyn Koźle rozegrały w sobotę, 2 września, w hali sportowej MCSiR mecz pokazowy. Mecz był jednym z wydarzeń towarzyszących II Międzynarodowemu Forum Inwestycyjnemu, które trwało w Skarżysku w piątek i sobotę (1 i 2 września). Spotkanie zakończyło się wygraną 1:4 (19:25, 20:25, 22:25, 25:22, 13:15).

Mecz rozpoczął się o godzinie 16.00, już kilkadziesiąt minut wcześniej na hali pojawiali się pierwsi kibice, mistrz Polski przyciągnął tłumy skarżyszczan, ale nie tylko. Spotkanie obejrzeli również goście z miasta partnerskiego Żmerynka na Ukrainie, którzy gościli w Skarżysku.  Towarzyszył im Krzysztof Myszka, zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej. Mecz rozpoczął prezydent miasta, Konrad Krönig, który przywitał obie drużyny i kibiców. Obie drużyny są w okresie przygotowawczym do nowego sezonu Plus Ligi, która rusza pod koniec września. Trenerzy obu zespołów Andrea Gardini i Wojciech Serafin zdecydowali, że mecz pokazowy będzie miał pięć setów. W spotkaniu lepsza okazała się drużyna ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Mistrz Polski w sezonie 2016/2017 oraz zdobywca Pucharu Polski 2017 pokonał Społem Kielce 4:1. Drużyny po zakończonym spotkaniu otrzymały z rąk Krzysztofa Myszki, zastępcy prezydenta Skarżyska, pamiątkowe statuetki z podziękowaniami.

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud