home
Advertisement

Marszobieg Powiatowy z „Festiwalem pierogów” w tle

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

W ostatnią sobotę sierpnia, w Bliżynie odbył się Marszobieg Powiatowy „Żegnamy wakacje”. Była to doskonała okazja ku temu, by całą rodziną aktywnie spędzić czas. Dodatkowo na wszystkich uczestników czekała wyjątkowa atrakcja, jaką był  „Festiwal pierogów” przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich „Kobiety Aktywne”. Tradycyjnie organizatorzy nie zapomnieli  o najmłodszych, odbyło się  wiele zabaw i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami..…

W ostatnią sobotę sierpnia, w Bliżynie odbył się Marszobieg Powiatowy „Żegnamy wakacje”. Była to doskonała okazja ku temu, by całą rodziną aktywnie spędzić czas. Dodatkowo na wszystkich uczestników czekała wyjątkowa atrakcja, jaką był  „Festiwal pierogów” przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich „Kobiety Aktywne”. Tradycyjnie organizatorzy nie zapomnieli  o najmłodszych, odbyło się  wiele zabaw i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami..

Po dotarciu na metę Marszobiegu, zlokalizowaną nad  bliżyńskim zalewem, na wszystkich uczestników czekała nie lada atrakcja. Koło Gospodyń Wiejskich „Kobiety Aktywne” z Zagórza w Gminie Łączna, przygotowała  prawdziwy „Festiwal pierogów”. Nie zabrakło pysznego i pełnego najprzeróżniejszych smaków poczęstunku.

W tym roku nie lada gratka czekała także na najmłodszych, bowiem głównym konkursem przygotowanym dla niech było budowanie z piasku na plaży zamków, lepienie postaci z bajek, zwierząt i co tylko małym twórcom podsunęła wyobraźnia.

Dzieci w grupach budowały zamki, specjalne wyłonione jury oceniło najlepsze. Zwyciężył zamek z podłączeniem do internetu, który zbudowali wspólnymi siłami Ania Okrasa, Stać Okrasa, Amelia Brzezińska i Ala Świerczyńska. Organizatorzy nagrodzili również najstarszego i najmłodszego uczestnika marszobiegu. Najstarszą uczestniczką okazała się 87-letnia Krystyna Dubiel. Najmłodsi uczestnicy to Aleksander Borowiec, Julia Furmańczuk i Marcel Januszko, którzy ukończyli roczek.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud