home

Wyremontują most na Jędrowie

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Do 19 września ma się zakończyć remont mostu na Jędrowie, który już teraz zagraża bezpieczeństwu. 7 czerwca, ze względu na zły stan techniczny poszycia mostu zamknięto ruch dla pojazdów samochodowych w ciągu drogi gminnej Ostojów – Suchedniów – Jędrów. Są tam ubytki elementów podkładu drewnianego w jezdni, deski są zmurszałe, przegniłe, częściowo wyłamane. Na zlecenie…

Do 19 września ma się zakończyć remont mostu na Jędrowie, który już teraz zagraża bezpieczeństwu. 7 czerwca, ze względu na zły stan techniczny poszycia mostu zamknięto ruch dla pojazdów samochodowych w ciągu drogi gminnej Ostojów – Suchedniów – Jędrów. Są tam ubytki elementów podkładu drewnianego w jezdni, deski są zmurszałe, przegniłe, częściowo wyłamane. Na zlecenie Zarządu opracowano projekt wykonawczy remontu mostu. Kosztorys inwestorki opiewa na kwotę 74.253,38 zł brutto.

9 sierpnia pomiędzy Gminą Suchedniów, a Januszem Siejk – firmą „DESTINI” została podpisana umowa na wykonanie zadania pod nazwą „Remont przęsła mostu drogowego przez rzekę Kamionkę w ciągu drogi gminnej nr 289006 T w km 0+516 w miejscowości Suchedniów”. W zakres robót wchodzi kompletny remont przęsła mostu.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud