home

Nielegalne automaty do gier

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Nawet do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka kara grzywny może grozić właścicielowi nielegalnych urządzeń do gry. W minionym tygodniu policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą skarżyskiej jednostki wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach w jednym z lokali zabezpieczyli pięć automatów do gier.…

Wspólne działania ukierunkowane były na proceder nielegalnego prowadzenia gier hazardowych.

– Policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku- Kamiennej podejrzewali, że w jednym z lokali na terenie miasta mogą znajdować się nielegalne automaty do gier – informuje asp. Damian Szwagierek, oficer prasowy KPP.

W miniona środę po południu wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach weszli do lokalu przy jednej z ulic. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się.

– Wewnątrz budynku znajdowało się pięć nielegalnych automatów do gier hazardowych. Wszystkie urządzenia zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy. Ponadto w trakcie przeszukania pomieszczeń policjanci zabezpieczyli m. in. dwa telefony komórkowe, router, komputer, pieczątki oraz pieniądze w kwocie blisko 2 tys. złotych. Funkcjonariusze znaleźli również prawdopodobnie broń gazową – dodaje Damian Szwagierek.

Zabezpieczone automaty zostały przekazane celnikom z Kielc, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami właścicielowi tych nielegalnych urządzeń może grozić kara nawet 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka kara grzywny.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud