home
Advertisement

Karatecy SKSW wypoczywają na obozie w Jastrzębiej Górze

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” ul. Sezamkowa 23 w Skarżysku-Kamiennej już po raz szósty zorganizował obóz sportowo-wypoczynkowy nad morzem w Jastrzębiej Górze k/Władysławowa. W obozie bierze udział około 70 osób w tym dzieci rodzice, a także osoby spoza klubu, które chciały spędzić urlop ze skarżyskim klubem. Obóz rozpoczął się 16 lipca, a zakończył 27 lipca.…

Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” ul. Sezamkowa 23 w Skarżysku-Kamiennej już po raz szósty zorganizował obóz sportowo-wypoczynkowy nad morzem w Jastrzębiej Górze k/Władysławowa. W obozie bierze udział około 70 osób w tym dzieci rodzice, a także osoby spoza klubu, które chciały spędzić urlop ze skarżyskim klubem.

Obóz rozpoczął się 16 lipca, a zakończył 27 lipca. W pierwszym tygodniu obozu uczestnicy wzięli udział w ognisku integracyjnym z kiełbaskami i bigosem oraz śpiewem w postaci karaoke to było pierwszego dnia. Natomiast w drugim dniu obozu uczestnicy poszli na wycieczkę pieszą do latarni morskiej w Rozewiu by tam po zjedzeniu lodów, gofrów podziwiać widoki z wysokości latarni. Następnie uczestnicy przebywali na plaży wzięli udział w treningu w morzu i zażywali kąpieli słonecznych. Trzeciego dnia uczestnicy obozu udali się także na wycieczkę pieszą do Lisiego Jaru w Jastrzębiej Górze, następnie podziwiano morskie fale, by w godzinach popołudniowych wziąć udział w zawodach pływackich na krytym basenie. W tym dniu odbywały się zawody chłopców, którzy otrzymali dyplomy puchary i cenne nagrody. Zwycięzcą okazał się Albert Malik, drugie miejsce zajął Kacer Erbel, a trzecim był Mateusz Fornal, wyróżniony został za hart ducha i walki najmłodszy uczestnik zawodów Jakub Wawrzonek niespełna sześcioletni chłopiec, który zajął ostatecznie czwarte miejsce. Czwartego dnia obozu po śniadanku wszyscy udali się na wycieczkę autokarową na Hel, by tam zwiedzać Półwysep Helski muzeum by następnie wypłynąć statkiem „Ocean” w morze w kierunku Gdyni i z powrotem. Piątego dnia uczestnicy wzięli udział w codziennych treningach, a następnie w zawodach biegowych na krótkim dystansie pod stromą górę. Zwycięzcą w kategorii chłopców okazał się Kacper Zaborski, ale nie był klasyfikowany ponieważ jest to zawodnik z dużym stażem, a konkurencja była raczej skierowana dla dzieci i tutaj niepokonany został Damian Gładyś, a w kategorii dziewczynek zwyciężyła Maja Oleksiak.  Zwycięzcy zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi i dyplomami.

Wieczorem odbyły się zawody pływackie dziewcząt. Wygrała Angelika Skorek, drugie miejsce zajęła Zofia Wawrzonek, a trzecie Gabriela Margas. Oczywiście zwycięzcom wręczono pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Szósty dzień obozu to treningi w morzu, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz mecz piłkarski o puchar obozu. Siódmego dnia – niedziela uczestnicy obozu, kto chętny poszedł do Kościoła, by następnie cała grupa spotkała się na wesołym miasteczku, lodach, a wieczorkiem czas wolny relaks. Drugi tydzień obozu to kolejne niespodzianki, wycieczki etc. Czeka na uczestników między innymi wycieczka do trójmiasta oraz po ziemi kaszubskiej, ale to dopiero od poniedziałku. Wszyscy uczestnicy zadowoleni i szczęśliwi z niecierpliwością oczekują kolejnych atrakcji.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud