home

Do Biedronki tylko od Piłsudskiego

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Na wniosek policji przy ulicy Żeromskiego w Skarżysku obowiązuje nowa organizacja ruchu pojazdów. Usunięty został znak B-21 (zakaz skrętu w lewo) oraz C-2 (nakaz jazdy w prawo). Do tej pory kierowcy jadący od strony ulicy Sokolej, mimo że w pobliżu marketu stał znak zakazu B-21 wjeżdżali na parking koło sklepu, a kierowcy wyjeżdżający z marketu…

Na wniosek policji przy ulicy Żeromskiego w Skarżysku obowiązuje nowa organizacja ruchu pojazdów. Usunięty został znak B-21 (zakaz skrętu w lewo) oraz C-2 (nakaz jazdy w prawo). Do tej pory kierowcy jadący od strony ulicy Sokolej, mimo że w pobliżu marketu stał znak zakazu B-21 wjeżdżali na parking koło sklepu, a kierowcy wyjeżdżający z marketu skręcali w lewo, pomimo znaku nakazującego skręt w prawo. Nie wszyscy mieszkańcy byli z tego zadowoleni o czym pisaliśmy na łamach TYGODNIKA wielokrotnie.

– Wyjeżdżając z ul. Moniuszki i skręcając w prawo stoi znak zakazujący skrętu w lewo, do pobliskiej Biedronki. Okazuje się, że nie wszyscy kierowcy wzięli sobie to do serca. Nagminnie łamią przepisy i skracają sobie drogę. Czy nie zdają sobie sprawy, że po coś ten znak postawili?- zwracali uwagę nasi Czytelnicy.

Teraz nie tylko zniknęły znaki, ale na jezdni w pobliżu sklepu namalowano podwójne linie ciągłe. Oznacza to, że wjazd na parking sklepu możliwy jest tylko od strony ulicy Piłsudskiego, a wyjazd wyłącznie w prawo. Pojawiło się także ograniczenie prędkości do 30km/h i zakaz wyprzedzania. Pamiętajmy o zmianach, bowiem za złamanie przepisów będziemy musieli liczyć się z mandatem. Za wjechanie na podwójną ciągłą możemy zostać ukarani 200 zł mandatem i 5 punktami karnymi.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud