home

Zespół Old Marinners zagrał w Operze Śląskiej

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Muzycy skarżysko-suchedniowskiego zespołu Old Marinners wzięli udział w niecodziennym wydarzeniu. Na zaproszenie zespołu North Cape uczestniczyli w II edycji koncertu „Szanty w Operze”, która odbyła się na scenie Opery Śląskiej w Bytomiu. Zainteresowanie koncertem było ogromne, już przed terminem wysprzedano wszystkie bilety. Marinnersi zagrali w doborowym towarzystwie, oprócz nich wystąpili Banana Boat i North Cape.…

Muzycy skarżysko-suchedniowskiego zespołu Old Marinners wzięli udział w niecodziennym wydarzeniu. Na zaproszenie zespołu North Cape uczestniczyli w II edycji koncertu „Szanty w Operze”, która odbyła się na scenie Opery Śląskiej w Bytomiu. Zainteresowanie koncertem było ogromne, już przed terminem wysprzedano wszystkie bilety. Marinnersi zagrali w doborowym towarzystwie, oprócz nich wystąpili Banana Boat i North Cape.

– Organizatorem tego wydarzenia jest nasz zaprzyjaźniony zespół North Cape, za ich wsparciem otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w koncercie „Szanty w Operze”. Wydarzenie niesamowite, jesteśmy bardzo szczęśliwi i wzruszeni, że mogliśmy tam wystąpić, jest to na pewno dla nas wyróżnienie, niecodzienny koncert, występ na deskach Opery Śląskiej nie zdarza się zbyt często – powiedział Arkadiusz Rurarz, lider zespołu Old Marinners.

– Cała sala publiczności, około 400 osób, otrzymaliśmy owację na stojąco, tak, że raczej się podobał nasz występ – dodaje.

– Teraz przed nami, krótki wakacyjny odpoczynek, ale już w sierpniu będziemy koncertować, właśnie dopinamy ostatnie szczegóły – zaznacza Arkadiusz Rurarz.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud