home

Gratulacje i upominki

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Tak było podczas sesji Rady Miasta. Prezydent Konrad Krönig i przewodniczący Rady Miasta Leszek Golik pogratulowali skarżyskiej młodzieży i ich opiekunom sukcesów odniesionych w zakończonym roku szkolnym w różnych konkursach, wykraczających swoim zakresem poza szkolny program. Nagrody odebrała drużyna marynistów. W składzie zwycięskiej drużyn znaleźli się: Dominik Domagalski, Izabela Kaleta, Jakub Kowalik i Martyna Gibała.…

Tak było podczas sesji Rady Miasta. Prezydent Konrad Krönig i przewodniczący Rady Miasta Leszek Golik pogratulowali skarżyskiej młodzieży i ich opiekunom sukcesów odniesionych w zakończonym roku szkolnym w różnych konkursach, wykraczających swoim zakresem poza szkolny program.

Nagrody odebrała drużyna marynistów. W składzie zwycięskiej drużyn znaleźli się: Dominik Domagalski, Izabela Kaleta, Jakub Kowalik i Martyna Gibała. Gratulacje odebrali także nauczyciele, którzy przygotowali młodzież do konkursu: Andrzej Otwinowski, Jerzy Gębski i Przemysław Żmijewski.

Nagrodzona została również Julia Burys, która zajęła II miejsce w kraju w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie oraz Alicja Gadecka, która wygrała konkurs pod tytułem „W Świętokrzyskiem Ci się uda. Tu warto mieszkać!”. To duży sukces, bowiem w tym konkursie wzięło udział 221 uczniów gimnazjów z 41 szkół województwa świętokrzyskiego, którzy nadesłali 155 prac. Celem konkursu było pokazanie korzystnych zmian, jakie zaszły w miastach regionu świętokrzyskiego od początku istnienia województwa.

Prezydent w listach gratulacyjnych podziękował za zaangażowanie i wkład pracy w przygotowywanie się do konkursów. Podkreślił jednocześnie, że sukcesy uczniów skarżyskich szkół są sukcesami całego miasta, ponieważ pomagają w budowaniu pozytywnego wizerunku Skarżyska-Kamiennej.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Ogłoszenia drobne

Ogłoszenia promowane:
Treść ogłoszenia: Kontakt