PMP-SKO.PL zwycięzcą turnieju piłki nożnej

• Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

W weekend, 24-25 czerwca na kompleksie boisk wielofunkcyjnych Orlik 2012 przy ulicy Sienkiewicza 34 rozegrany został Turniej Piłki Nożnej w ramach projektu Sport Challenge 2017.Organizatorem projektu jest Skarżyskie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich i portal skarzysko24.pl. Patronat medialny na imprezą sprawował Tygodnik Skarżyski.…

„Sport Challenge 2017” to projekt, którego celem jest organizacja współzawodnictwa sportowego oraz zorganizowanie przedsięwzięć sportowych promujących różne formy aktywności fizycznej połączonych z profilaktyką promującą trzeźwy i bezpieczny sposób spędzania czasu wolnego. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki RP, dofinansowany został również ze środków publicznych w ramach otwartych konkursów ofert na realizację w 2017 roku zadań publicznych: Gminy Skarżysko-Kamienna i Powiatu Skarżyskiego.

Du turnieju piłki nożnej zgłosiło się osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.W grupie A pierwsze miejsce zajęła drużyna PMP-SKO.PL, drugie Bliżyn,  grupie B zwyciężyła drużyna Wielkiej Wsi, drugie miejsce wywalczyła drużyna BMBS. Dwie pierwsze drużyny z pierwszych z grup awansowały do półfinałów. W pierwszym półfinale piłkarze PMP-SKO.PL wysoko pokonali BMBS 4:1, w drugim spotkaniu półfinałowym Bliżyn zremisował  z Wielką Wsią 2:2, do finału awansowała ekipa Bliżna, która wygrała konkurs rzutów karnych.Przegrane drużyny zagrały w „małym finale” o trzecie miejsce, BMBS pokonał Wielką Wieś 3:0 Zwycięzcą turnieju została drużyna  PMP-SKO.PL, która w finale pokonała Bliżyn 5:1 . Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, koszulki oraz nagrody rzeczowe.Zwycięski drużyny zagrały w następujących składach:1 miejsce  PMP-SKO.PL: Michał Bator, Karol Świtowski, Przemysław Sułek, Piotr Mądzik, Tomasz Ziomek, Mateusz Witkowski, Mateusz Ubysz, Damian Rzeszowski, Paweł Rzeszowski i Patryk Czarnota.

2 miejsce Bliżyn: Mateusz Żak, Emilian Żak, Krzysztof Więckowski, Konrad Majos, Patryk Majos, Paweł Łuczyński, Adrian Ożarek, Jakub Adamczyk, Bartek Karpeta, Kacper Trzebiński.

3 miejsce BMBS: Mateusz Miernik, Krystian Wołczyński, Mikołaj Piórkowski, Mateusz Rogoziński, Karol Głuszek, Łukasz Berus, Artur Sowa, Łukasz Prokop, Kamil Miernik i Mariusz Derlatka.