home

Skarżyscy strażacy najlepsi

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Strażacy z KP PSP Skarżysko Kamienna nie byli zbyt gościnni wygrywając Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej o puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej, który odbył się w ubiegłą sobotę 10 czerwca na Orliku przy ulicy Sienkiewicza 34.…

W turnieju zagrało pięć drużyn KP PSP w Skarżysku-Kamiennej, KP PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim, KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim, KPP w Skarżysku-Kamiennej oraz Służba Ochrony Kolei ze Skarżyska. W zawodach miało wziąć udział więcej drużyn, jednak ze względu na mecze reprezentacji Polski, który odbywał się wieczorem kilka ekip zrezygnowało ponieważ brali udział w zabezpieczeniu tego spotkania.

Po rozegraniu wszystkich spotkań najlepszą drużyną okazała się reprezentacja KP PSP Skarżysko Kamienna, drugie miejsce zajęła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji z Ostrowca Świętokrzyskiego, trzecie miejsce w turnieju zajęła Służba Ochrony Kolei ze Skarżyska. Najlepsze drużyny otrzymały z rąk z-cy Komendanta Powiatowego PSP – bryg. mgr inż. Andrzeja Pyzika pamiątkowe puchary i statuetki. Organizatorzy przyznali również nagrody indywidualne, najlepszym bramkarzem został wybrany Michał Matliński z PSP Skarżysko, najskuteczniejszym strzelcem został Marcin Dynarek z KPP Ostrowiec (6 bramek) najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Roberta Grzyba KP PSP Skarżysko-Kamienna.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud