home

Rekordowy XIII Suchedniowski Rajd Rowerowy

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Suchedniowskie Stowarzyszenie Cyklistów już po raz trzynasty zorganizowało Suchedniowski Rajd Rowerowy. W tym roku uczestnicy mieli do wyboru osiem tras zaczynając od trasy rodzinnej na 15 km kończąc na zaawansowanej na 100 km. W tegorocznym rajdzie udział wzięło rekordowa ilość  rowerzystów, nawet organizatorzy byli zaskoczeni, ponad 300 cyklistów stawiło się na starcie. Uczestnicy rajdu mieli do…

Suchedniowskie Stowarzyszenie Cyklistów już po raz trzynasty zorganizowało Suchedniowski Rajd Rowerowy. W tym roku uczestnicy mieli do wyboru osiem tras zaczynając od trasy rodzinnej na 15 km kończąc na zaawansowanej na 100 km. W tegorocznym rajdzie udział wzięło rekordowa ilość  rowerzystów, nawet organizatorzy byli zaskoczeni, ponad 300 cyklistów stawiło się na starcie.

Uczestnicy rajdu mieli do wyboru osiem tras o różnym stopniu trudności. Dwie były przeznaczone dla rowerów górskich (MTB 25 i 40 km). W rajdzie wzięli udział rowerzyści m.in. z Suchedniowa, Skarżyska, Bliżyna, Kielc, Zagnańska.

Meta rajdu usytuowana była na Ośrodku Sportu i Rekreacji w Suchedniowie, na uczestników czekał gorący posiłek. W trakcie imprezy, każdy otrzymał pamiątkowe medale oraz gadżety w postaci map, smyczy, odblasków. Wśród uczestników, którzy byli obecni na zakończeniu rajdu rozlosowano drobne upominki.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Ogłoszenia drobne

Ogłoszenia promowane:
Treść ogłoszenia: Kontakt
Działki w Czerwonym Moście (500 m od granicy Końskich): 600 m kw. i 900 m kw., woda, kanalizacja, gaz, sprzedam. Tel.: 510 311 115
Email: dyzjan@gmail.com
Średnie i Gimnazjum w rok! Matura dla dorosłych! Tel.: 660 365 225
Strona www: ckefekt.pl
PRZEPROWADZKI, TRANSPORT, PRZEWÓZ RZECZY. Tel.: 606 618 817
USŁUGI PODNOŚNIKOWE, PRACE NA WYSOKOŚCI. Tel.: 606 618 817
WYCINKA DRZEW Tel.: 606 618 817