home

Rekordowy XIII Suchedniowski Rajd Rowerowy

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Suchedniowskie Stowarzyszenie Cyklistów już po raz trzynasty zorganizowało Suchedniowski Rajd Rowerowy. W tym roku uczestnicy mieli do wyboru osiem tras zaczynając od trasy rodzinnej na 15 km kończąc na zaawansowanej na 100 km. W tegorocznym rajdzie udział wzięło rekordowa ilość  rowerzystów, nawet organizatorzy byli zaskoczeni, ponad 300 cyklistów stawiło się na starcie. Uczestnicy rajdu mieli do…

Suchedniowskie Stowarzyszenie Cyklistów już po raz trzynasty zorganizowało Suchedniowski Rajd Rowerowy. W tym roku uczestnicy mieli do wyboru osiem tras zaczynając od trasy rodzinnej na 15 km kończąc na zaawansowanej na 100 km. W tegorocznym rajdzie udział wzięło rekordowa ilość  rowerzystów, nawet organizatorzy byli zaskoczeni, ponad 300 cyklistów stawiło się na starcie.

Uczestnicy rajdu mieli do wyboru osiem tras o różnym stopniu trudności. Dwie były przeznaczone dla rowerów górskich (MTB 25 i 40 km). W rajdzie wzięli udział rowerzyści m.in. z Suchedniowa, Skarżyska, Bliżyna, Kielc, Zagnańska.

Meta rajdu usytuowana była na Ośrodku Sportu i Rekreacji w Suchedniowie, na uczestników czekał gorący posiłek. W trakcie imprezy, każdy otrzymał pamiątkowe medale oraz gadżety w postaci map, smyczy, odblasków. Wśród uczestników, którzy byli obecni na zakończeniu rajdu rozlosowano drobne upominki.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud