home

Złote Julki

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

W dniach 19-21 maja, w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych w badmintonie. Suchedniowski Orlicz był reprezentowany przez Julię Pajek i Julię Pająk. Nasze zawodniczki nie zawiodły i przywiozły dwa złote medale i jeden brązowy. Dziewczyny bardzo dobrze zagrały w deblu, gdzie zajęły pierwsze miejsce broniąc tym samym tytuł mistrzowski wywalczony przed rokiem. Suchedniowianki…

W dniach 19-21 maja, w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych w badmintonie. Suchedniowski Orlicz był reprezentowany przez Julię Pajek i Julię Pająk. Nasze zawodniczki nie zawiodły i przywiozły dwa złote medale i jeden brązowy. Dziewczyny bardzo dobrze zagrały w deblu, gdzie zajęły pierwsze miejsce broniąc tym samym tytuł mistrzowski wywalczony przed rokiem.

Suchedniowianki rywalizację rozpoczęły od drugiej rundy, w której zmierzyły się z parą Magdalena Kasperek/Wiktoria Kubik, mecz zakończył się wygraną Julek 2:0 (21:15,21:15). W ćwierćfinale pokonały debel Bajerska/Radtke 2:0 (21:9,21:18). W walce o finał zawodniczki Orlicza wygrały z parą Czuchra/Podedworny 2:1(21:17,10:21,21:17). W finałowym spotkaniu nie dały szans parze Angelika Kowarska (Technik Głubczyce)/Małgorzata Muszyńska (Plesbad Pszczyna) wygrywając 2:0 (21:13, 21:13).  W grach pojedynczych brązowy medal wywalczyła Julia Pająk, która w półfinale przegrała z Dominiką Gajdą (Feniks Kędzierzyn-Koźle). Julia Pajek w grze o ćwierćfinał trafiła na późniejszą mistrzynię Polski Joannę Podedworny (Unia Bieruń) i po porażce odpadła z dalszej rywalizacji.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud