home
Advertisement

Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Jedna osoba została poszkodowana podczas kolizji dwóch pojazdów do której doszło na skrzyżowaniu ulic: Kochanowskiego i Spółdzielczej w Skarżysku-Kamiennej.   Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 15 maja. Kierująca pojazdem marki Ford Focus wyjeżdżając z ulicy Kochanowskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Fiat Seicento , który jechał od ul.Armii Krajowej. W wyniku  zdarzenia  pasażer…

Jedna osoba została poszkodowana podczas kolizji dwóch pojazdów do której doszło na skrzyżowaniu ulic: Kochanowskiego i Spółdzielczej w Skarżysku-Kamiennej.  

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 15 maja. Kierująca pojazdem marki Ford Focus wyjeżdżając z ulicy Kochanowskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Fiat Seicento , który jechał od ul.Armii Krajowej. W wyniku  zdarzenia  pasażer Seicento został poszkodowany i  przewieziony do szpitala na obserwacje. Pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud