home

Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Jedna osoba została poszkodowana podczas kolizji dwóch pojazdów do której doszło na skrzyżowaniu ulic: Kochanowskiego i Spółdzielczej w Skarżysku-Kamiennej.   Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 15 maja. Kierująca pojazdem marki Ford Focus wyjeżdżając z ulicy Kochanowskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Fiat Seicento , który jechał od ul.Armii Krajowej. W wyniku  zdarzenia  pasażer…

Jedna osoba została poszkodowana podczas kolizji dwóch pojazdów do której doszło na skrzyżowaniu ulic: Kochanowskiego i Spółdzielczej w Skarżysku-Kamiennej.  

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 15 maja. Kierująca pojazdem marki Ford Focus wyjeżdżając z ulicy Kochanowskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Fiat Seicento , który jechał od ul.Armii Krajowej. W wyniku  zdarzenia  pasażer Seicento został poszkodowany i  przewieziony do szpitala na obserwacje. Pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud