home

Policja prosi o pomoc

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku- Kamiennej poszukuje 28-letniego mieszkańca Skarżyska-Kamiennej. Radosław Pasis wyszedł z domu 15 kwietnia 2017 roku i do chwili obecnej nie powrócił. Rysopis zaginionego: Wzrost ok. 180 cm, waga ok. 70 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, czarne, twarz owalna, uszy normalne przylegające, nos prosty. Znaki szczególne: blizna po ranie na lewym…

Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku- Kamiennej poszukuje 28-letniego mieszkańca Skarżyska-Kamiennej. Radosław Pasis wyszedł z domu 15 kwietnia 2017 roku i do chwili obecnej nie powrócił.

Rysopis zaginionego:

Wzrost ok. 180 cm, waga ok. 70 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, czarne, twarz owalna, uszy normalne przylegające, nos prosty. Znaki szczególne: blizna po ranie na lewym policzku na wysokości ust.

W chwili zdarzenia ubrany był w czarną kurtkę z kapturem, szare spodnie dresowe, szare buty sportowe z niebieskim paskiem.

W przypadku napotkania lub posiadania jakichkolwiek informacji o zaginionym prosimy o pilny kontakt z jednostką Policji tel. /41/ 39 51 205 lub 997.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud