home

Potrącenia pieszych na skarżyskich drogach. Jest ofiara śmiertelna

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Środowa aura nie sprzyjała bezpieczeństwu na drodze. W Skarżysku doszło do trzech potrąceń. Jeden z tych wypadków okazał się śmiertelny

Około godziny 16:10 na ulicy Rejowskiej, kierujący fordem potrącił w pobliżu przejścia dla pieszych dwie kobiety. Poszkodowane natychmiast przewiezione zostały do szpitala. Niestety, potrącona 84-latka zmarła. Druga z kobiet doznała ogólnych obrażeń ciała i w stanie ciężkim przebywa pod opieką lekarzy. Właściwie w tym samym czasie na ul. Żeromskiego podczas przechodzenia przez jezdnię potrącony został 32-letni mężczyzna, jednak w tym przypadku skończyło się na niegroźnych obrażeniach. Tego samego dnia około 22:10 na skrzyżowaniu Drogi Krajowej nr 7 z Nizinną potrącony został 56-latek. Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna zachwiał się i niefortunnie uderzył w przejeżdżającą obok ciężarówkę. Poszkodowany trafił do szpitala z obrażeniami głowy.

Okoliczności powyższych zdarzeń są szczegółowo wyjaśniane przez Policję, wiadomo jednak że do opisanych wypadków przyczyniły się również złe warunki atmosferyczne. W związku z tym policjanci apeluję do pieszych i kierowców o wzmożoną ostrożność na drogę. Warto również zadbać o swoją widoczność i zainwestować w emblematy odblaskowe.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.