Ola Ciupa: chciałabym spędzić Boże Narodzenie i sylwestra na Dominikanie

Lifestyle

Modelka przyznaje, że chce już odpocząć od pracy, od miejsc, które ją na co dzień otaczają, i zachłysnąć się czymś zupełnie nowym. Nie może się więc doczekać, kiedy wreszcie spakuje walizki i wyjedzie na upragniony urlop. W grudniu modelka planuje polecieć na Dominikanę.

Ola Ciupa wyjaśnia, że na egzotyczne wakacje wyjeżdża zazwyczaj zimą. Latem większość czasu spędza bowiem nad polskim morzem, gdzie łączy wypoczynek z pracą. W nadmorskich kurortach spotka się z fanami podczas przeróżnych eventów i na najgorętszych dyskotekach. Natomiast kiedy kończy się sezon, a w kraju robi się zimno, szaro i ponuro, wyjeżdża za granicę, by wygrzewać się na urokliwych plażach.

– Chciałabym wyjechać na sylwestra, być może będzie to Dominikana, w najbliższym czasie będę miała to wszystko dograne. Myślałam, że wyjadę już jakoś teraz na dniach, ale wiadomo, że zawsze, kiedy mam pracę, to wybiorę pracę, a nie zrezygnuję z niej na poczet wakacji. Pomyślałam więc, że święta Bożego Narodzenia czy sylwester to będzie właśnie ten moment, kiedy już będę mogła odpuścić i wyjechać na wakacje – mówi agencji Newseria Lifestyle Ola Ciupa, modelka, DJ.

Ciupa niezwykle miło wspomina swoje ostatnie wyjazdy na Majorkę i do Tunezji. Ma też nadzieję, że wyjazd na Dominikanę dojdzie do skutku i uda jej się spędzić tam najlepszego sylwestra w swoim życiu.

Source: Lifestyle

1 Komentarz dla “Ola Ciupa: chciałabym spędzić Boże Narodzenie i sylwestra na Dominikanie

 1. Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki, aby założyć dużą firmę? To jest rankingowa firma pożyczkowa. Poda pożyczkę w wysokości 3% pożyczkobiorcy, który będzie Uprawnionym pożyczkodawcą. Podaj pożyczkę w wysokości 2000, 50 000,00, 1 000 000 100 000 000. popyt kredytobiorcy zależy od popytu kredytobiorcy, maksymalny okres od 1 do 30 lat. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z naszą firmą Ranking firmy pożyczkowej lub napisz do nas (zabielski.wojciech11@gmail.com) za każdą pożyczkę, której potrzebujesz INFORMACJA DLA MĘŻCZYZN i Kobiet Twój

  Nazwa ………………. …………
    Twój kraj ……………………
  Twój adres ………. ……………….
    Twoja profesja …………………….
  Twój stan cywilny. ………………..
  telefon. Miesięczny przychód …………. .
  Obecny status w miejscu pracy. WhatsApp Numery telefonów / telefon komórkowy ————–

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.