home

Kredyt online – pieniądze bez wychodzenia z domu

 • Napisany przez:
 • Skomentuj
 • Pin it

Kredyt online oferuje już większość banków działających w Polsce. Sprawdziliśmy na czym dokładnie polega i jak wybrać najlepszy produkt. Co to jest kredyt online Kredyt online to kredyt, który dostaniemy w całości bez wychodzenia z domu. Wszystkie formalności załatwiamy bowiem przez Internet. Nie ma konieczności odwiedzania bankowej placówki czy oddziału. Patrząc z perspektywy oferty, kredyt…

Kredyt online oferuje już większość banków działających w Polsce. Sprawdziliśmy na czym dokładnie polega i jak wybrać najlepszy produkt.

Co to jest kredyt online

Kredyt online to kredyt, który dostaniemy w całości bez wychodzenia z domu. Wszystkie formalności załatwiamy bowiem przez Internet. Nie ma konieczności odwiedzania bankowej placówki czy oddziału.

Patrząc z perspektywy oferty, kredyt przez Internet to tak naprawdę kredyt gotówkowy lub konsolidacyjny. Od zwykłego kredytu różni się wyłącznie sposobem wnioskowania i zawarcia umowy.

W przypadku tradycyjnego kredytu, umowę podpisujemy w oddziale czy placówce banku. W przypadku kredytu online – wniosek wysyłamy przez Internet, a umowę zawieramy najczęściej za pośrednictwem kuriera, który przyjeżdża pod wskazane miejsce z umową kredytu. Część banków daje również możliwość zawarcia umowy przez telefon (np. T-Mobile Usługi Bankowe) lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego.

Jak wziąć kredyt przez Internet

 1. Pierwszy etapem jest wybór najlepszej oferty. Przykładowy ranking znajdziemy tutaj: https://www.zadluzenia.com/kredyt-online/
 2. Druki krok to wysłanie wniosku o kredyt. Podajemy w nim podstawowe informacje.
 3. Po wysłaniu wniosku kontaktuje się z nami telefonicznie lub w drodze e-mail, pracownik banku, który przedstawia szczegóły oferty oraz dokumenty niezbędne do jego otrzymania.
 4. Weryfikacja Klienta – na tym etapie możemy zostać poproszeni przez bank o przesłanie w formie skanu lub zdjęcia podstawowych dokumentów: dowodu osobistego, zaświadczenia o zarobkach lub wyciągu z rachunku bankowego.
 5. Decyzja kredytowa i wypłata pieniędzy na rachunek bankowy.

Na co zwrócić uwagę

Przed zawarciem umowy kredytowej warto pamiętać o kilku podstawowych kwestiach:

 1. Im niższe RRSO, tym oferta kredytu jest atrakcyjniejsza, a my zapłacimy niską ratę.
 2. Część banków oferuje kredyt online wyłącznie dla swoich Klientów, którzy mają w tym rachunek osobisty.
 3. Hasło „kredyt w 15 minut” lub „kredyt w 1 dzień” to najczęściej chwyt marketingowy. Jeżeli o kredyt wnioskujemy w banku, w którym nie mamy konta – cały proces kredytowy może zająć nawet kilka dni.
 4. Sprawdźmy czy rata wskazana w kalkulatorze kredytowym jest taka sama jak ta zaproponowana przez bank po przesłaniu wniosku.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Ogłoszenia drobne

Ogłoszenia promowane:
Treść ogłoszenia: Kontakt
Działki w Czerwonym Moście (500 m od granicy Końskich): 600 m kw. i 900 m kw., woda, kanalizacja, gaz, sprzedam. Tel.: 510 311 115
Email: dyzjan@gmail.com
Średnie i Gimnazjum w rok! Matura dla dorosłych! Tel.: 660 365 225
Strona www: ckefekt.pl
PRZEPROWADZKI, TRANSPORT, PRZEWÓZ RZECZY. Tel.: 606 618 817
USŁUGI PODNOŚNIKOWE, PRACE NA WYSOKOŚCI. Tel.: 606 618 817
WYCINKA DRZEW Tel.: 606 618 817