home

Karty partnerskie

 • Napisany przez:

Jeśli jesteś osobą, która lubi zniżki oraz zbieranie punktów i wymianę ich na nagrody to dobrym rozwiązaniem będą karty partnerskie. Jeśli dobrze gospodarujemy pieniędzmi, nie lubimy przepłacać a dodatkowo chcemy coś zyskać to ta ofertą z pewnością przypadnie nam do gustu. Płacąc często kartą mamy możliwość otrzymania licznych zniżek i rabatów u partnerów danego banku.…

Jeśli jesteś osobą, która lubi zniżki oraz zbieranie punktów i wymianę ich na nagrody to dobrym rozwiązaniem będą karty partnerskie. Jeśli dobrze gospodarujemy pieniędzmi, nie lubimy przepłacać a dodatkowo chcemy coś zyskać to ta ofertą z pewnością przypadnie nam do gustu. Płacąc często kartą mamy możliwość otrzymania licznych zniżek i rabatów u partnerów danego banku. Dotyczy to licznych punków usługowo-handlowych i ma zastosowanie zarówno w tradycyjnych sklepach jak i przy zakupach przez Internet. Ponadto dokonując zakupów za określoną kwotę otrzymujesz punkty, które możesz następnie wymieniać na atrakcyjne nagrody. Niektóre karty partnerskie wspierają ubogich czy organizacje ekologiczne, decydując się na taka kartę możesz wesprzeć szczytne cele. Karty partnerskie są stosunkowo nowym ciekawym rozwiązaniem i warto wziąć je pod uwagę przy wyborze karty dla siebie. Każdy bank współpracuje z innym partnerem dlatego warto się zastanowić się z jakich usług korzystamy najczęściej i wybrać kartę która współpracuje z danym partnerem. Partnerskie karty kredytowe posiadają dogodny system spłat, długi okres bezskładkowy oraz niskie roczne opłaty, a czasami nawet ich brak. To wszystko stanowi dodatkowy atut. Ponadto partnerskie karty kredytowe posiadają stosunkowo wysoki limit zadłużenia, który jest zależy od rodzaju karty i zdolności finansowej klienta. Oprócz tego mamy możliwość pobierania środków pieniężnych z bankomatów za niewielką prowizją oraz dokonywania przelewów z rachunku karty. Duża część z nich posiada funkcję pay pass. Karty takiej oferują dogodne możliwości spłaty zadłużenia. Przy większych wydatkach możemy rozłożyć spłatę na dogodne dla nas raty. Jeśli zdecydujemy się spłacić zadłużenie w całości w określonym terminie to wtedy możemy być zwolnieni z odsetek. Mamy więc wtedy darmowy kredyt od 51 do 58 dni. Jeśli zgubimy, lub zostanie nam skradziona karta to nie musimy się obawiać albowiem większość banków oferuje bezpłatne bezpiecznie do karty. Jeśli wybieramy się za granicę to za niewielką opłatą możemy wykupić dodatkowe ubezpieczenie które będzie nas chronić podczas podróży. Przez cały czas użytkowania karty mamy możliwość sprawdzania na bieżąco dokonywanych operacji. Poprzez infolinię, w oddziale banku lub przez Internet. Do największych atutów partnerskich kart kredytowych możemy zaliczyć:

 • programy rabatowe
 • bezprowizyjne płatności w sklepach
 • możliwość korzystania z funkcji zbliżeniowej
 • długie okresy bezodsetkowe
 • bezpłatne ubezpieczenie w większość kart
 • wysokie limity kredytowe

Do mankamentów natomiast możemy zaliczyć:

 • wysokie prowizje za przelewy i wypłatę gotówki
 • w niektórych kartach wysokie opłaty roczne, czasami także przy kartach dodatkowych

Partnerskie karty kredytowe maja podobne opłaty i podstawowe funkcje jak klasyczne karty kredytowe. Dlatego tak wiele osób decyduje się na nie, albowiem oprócz powyżej wymienionych mamy dodatkowo liczne rabaty i zniżki u różnych partnerów.

Dobrą wiadomością dla wszystkich pragnących zostać właścicielami kart kredytowych jest fakt iż w większości banków nie ma potrzeby zakładania konta bankowego aby uzyskać partnerską kartę kredytową. Warto sięgnąć do naszej wyszukiwarki http://www.karta-kredytowa24.pl/ i w sposób szybki, prosty i anonimowy przeanalizować starannie wyselekcjonowane oferty Partnerskich kart kredytowych i wybrać tę, która najbardziej nam odpowiada. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość bezpośredniego przejścia na stronę banku i złożenia wniosku o wydanie interesującej nas karty.

 

Zobacz również

Ogłoszenia drobne

Finanse

 • 1
 • 2