Na Kamiennej górą Nie – Żonaci

• Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Gdy na stadionie Ruchu rozpoczyna się mecz noworoczny pomiędzy Żonatymi i Kawalerami, na boisko przy ul. Franciszkańskiej w Skarżysku wybiegają Nie – Kawalerowie i Nie – Żonaci, to już czwarta potyczka tych drużyn. Mecz wygrała drużyna Nie – Żonatych 3:1, ale dopiero po serii rzutów karnych, w regulaminowym czasie gry padł remis 1:1. Spotkanie sędziował Wacław Ziomek.

…

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 45 minucie, a jej autorem był Rafał Warchoł .W 52. minucie spotkania Krzysztof Kateusz strzelił wyrównującą bramkę.

Po meczu organizatorzy,  Marek Gąska i Adam Ciok, radni Rady Miasta Skarżyska – Kamiennej  z Dolnej Kamiennej zaprosili zawodników i kibiców na  poczęstunek. Na wszystkich czekały kiełbaski z ogniska oraz symboliczna lampa szampana.

Nie- żonaci: Michał Soja, Daniel Nowek, Bartłomiej Kuliński, Damian Bożek, Rafał Warchoł, Kuba Guzikowski,  Damian Soja, Wojciech Wydrzyński, . Maciej Winter,  Piotr Malicki, Adam Ciok

Nie – kawalerowie: Adrian Pacek, Krzysztof Kateusz,  Maciej Gąska, Kamil Pisarek, Tomek Powideł,  Bogumił Górlicki,  Robert Jurek, Paweł Lisowski