Pierwsze punkty Gali Skarżysko

flash Sport

Podopieczne trenera Piotra Nowaka ani przez chwilę nie były zagrożone w spotkaniu z kielecką Czwórką. Od początku meczu narzuciły swój styl gry i kontrolowały sytuację pod siatką przez całe spotkanie. W pierwszym secie zdecydowana przewaga zawodniczek Gali, które pozwoliły rywalkom na zdobycie 9 punktów. Drugi set wyglądał podobnie, przewaga gospodyń i zwycięstwo 25:16.

Trzeci set rozpoczął się od prowadzenia Gali 6:0, później przewaga ta systematycznie wzrastała. Mocna zagrywka i skuteczne ataki nie pozwoliły rywalom na podjęcie walki, set kończy się zwycięstwem skarżyskiej drużyny 25:7.

Gala zagrała w składzie: Ewa Ślusarczyk, Kinga Gawron, Dominika Łękawska, Paulina  Zalewska, Agnieszka Osóbka,  Magdalena Michalska, Karolina Mandzia, Agnieszka Figarska, Katarzyna Wachnicka, Agata Ormiańska, Magdalena Klimek, Paulina Świtowska, Magdalena  Maśko, Aleksandra  Kubicka. Trener: Piotr Nowak

W 4 kolejce spotkań (19 listopada)  MKS Gala Skarżysko zagra na wyjeździe z KU AZS UJK Kielce