Team Dara najlepszy w turnieju „trójek”

Marcin Nowak, Hubert Prus i Mateusz Szkil czyli Team Dara okazał się najlepszy w Turnieju Koszykówki 3vs3, który odbył się w środę 14 października, na hali sportowej przy ul. Sienkiewcza 34. Organizatorem turnieju było Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku – Kamiennej.

W turnieju udział wzięło cztery drużyny PioneersSztos, No NameTeam Dara. Po rozegraniu wszystkich spotkań (grano systemem „każdy z każdym”) trzy drużyny miały na koncie po dwa zwycięstwa, o tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w turnieju decydowała tzw. mała tabela, gdzie okazało się, że najlepszy bilans ma drużyna Team Dara i to właśnie oni uplasowali się na pierwszym miejscu. Drugie miejsce trafiło do ekipy Sztos, trzecie zdobyła drużyna Pioneers z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Wyniki: Pioneers – Team Dara 6-11, Sztos – No Name 10-6, Pioneers – No Name 9-8, Team Dara – Sztos 9-10, Pioneers – Sztos 12-8, Team Dara – No Name 11-6.

Poprzedni artykułBezpłatnie przebadali słuch
Następny artykułSeniorzy Seniorom

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Walczymy o szybką szprychę dla Skarżyska

Prezydent miasta, Konrad Krönig zainicjował akcję zbierania podpisów poparcia dla uwzględnienia Skarżyska-Kamiennej w projektowaniu tzw. "szybkich szprych", czyli szybkich linii kolejowych łączących...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze