W której lidze zagra Orlicz ?

Sport

Biało – niebiescy rozpoczęli już przygotowania do nowego sezonu. Podopieczni trenera Jarosława Kotwicy są już po dwóch spotkaniach sparingowych. W środę 22 lipca, zagrali pierwszy mecz kontrolny z Oronką Orońsko, mecz zakończył się remisem 1:1, bramkę dla Orłów zdobył Maciej Nowak. W tym spotkaniu Orlicz zagrał w składzie: Karliński – Bator, Sikora, D.Rzeszowski, Jackowski – Notzel, Nowak, Skokowski, Fąfara – Grudniewski, Moskal oraz K/Rzeszowski , Tuśnio, Gniaździński , Lasota, Świtowski , Obara, Porębski.

W sobotę 25 lipca, podopieczni trenera Kotwicy zagrali z rezerwami Łysicy Bodzentyn, to spotkanie zakończyło się wygraną drużyny z Bodzentyna 3:2, dwie bramki w tym spotkaniu strzelili

Notzel i Fąfara. W sobotnim spotkaniu w barwach Orlicza wystąpił bramkarz Michał Ścisłowicz, który ma zastąpić Karlińskiego. Biało-niebiescy  w spotkaniu z Łysicą wystąpili w składzie: Ścisłowicz – Obara, D.Rzeszowski, Sikora, Bator – Kalista, K. Rzeszowski, Banaczkowski, Notzel – Moskal, Grudniewski oraz Fąfara, Świtowski, Nowak, Tuśnio, Gniaździński.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.