Wodociągi Miejskie kolejnym sponsorem Granatu

Granat Skarżysko pozyskał kolejnego sponsora. W piątek 10 lipca podpisano umowę sponsorską z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Skarżysku – Kamiennej. Nowym członkiem zarządu został Mariusz Busiek, który będzie odpowiadał za marketing w klubie. Dariusz Łakomiec został powołany na funkcję wiceprezesa.

Kolejny sponsor będzie wspierał Granat

Zarząd Granatu Skarżysko nie próżnuje. Do inauguracji ligi okręgowej coraz bliżej, a Granat pozyskał już drugiego sponsora, wcześniej umowę sponsorską podpisano z Uzdrowiskiem Busko – Zdrój, producentem Naturalnej Wody Mineralnej „Buskowianka”. W piątek 10 lipca, podczas konferencji prasowej prezes Grzegorz Żuk przedstawił kolejną firmę, która przez najbliższy sezon będzie wspierać skarżyski klub. Będzie to Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Skarżysku – Kamiennej.

– Jako spółka komunalna, której głównym udziałowcem jest Urząd Miasta wychodzimy na przeciw, aby pokazać innym firmą z terenu miasta, że można się zaangażować w pomoc i rozwój klubu, tak ważnego dla dużej ilości mieszkańców z terenu miasta, pokazać, że jest to trafny wybieg marketingowy, potrzebny w obecnej sytuacji klubu. Myślę, że, za naszym przykładem pojawi się więcej firm, które zaangażują się w rozwój klubu podkreślał Łukasz Żuchowski – Dyrektor Zarządu MPWiK.

– Jest to dla Nas istotne, że Nasz nowy sponsor jest rodzimą spółką prawa handlowego z naszego miasta. To jest bardzo dobry sygnał, mam nadzieję, także dla innych, którzy w tym mieście prowadzą biznes, że warto pomóc Granatowi, że jest to dobre przedsięwzięcie, że to jest dobry ruch marketingowy – mówił prezes Grzegorz Żuk.

Korzystając z okazji prezes podziękował prezydentowi miasta Konradowi Krönigowi, który podał klubowi po raz kolejny rękę. Decyzją włodarza miasta jedenastu zawodników Granatu, którzy przyczynili się do zdobycia mistrzostwa III ligi otrzymało specjalne nagrody.

– To bardzo miły gest i bardzo potrzebny. Ci zawodnicy przyczynili się w dużym stopniu i zostawili dużo zdrowia na boisku, dobrze, że miasto umie docenić wkład tych sportowców w wyniki naszego klubu – dodał prezes Żuk.

Nowe twarze w zarządzie klubu i kolejny wiceprezes

Kolejny sponsor to nie jedyna wiadomość piątkowej konferencji. Grzegorz Żuk przedstawił nowego członka zarządu klubu, który będzie odpowiadał za marketing, jest nim Mariusz Busiek, redaktor naczelny portalu skarzysko24.pl i zksgranat.info. Prezes podkreślał, że jego wybór jest spowodowany koniecznością wzmocnienia działań marketingowych.

– Otrzymałem propozycję zostania członkiem zarządu i jednocześnie zajęciem się w klubie marketingiem, długo się nie zastanawiałem. Faktycznie, wiem w jaki sposób to robić, wszyscy wiemy, w jakiej sytuacji jest Granat. Będziemy starali się przyciągnąć na stadion jak największą liczbę kibiców. Mam nadzieję, ze przełoży się to na liczbę sponsorów, którzy przyjdą do naszego klubu – powiedział Mariusz Busiek. – Jesteśmy na etapie tworzenia „Nowego Granatu”. Po ostatnich latach występów na boiskach trzecioligowych można powiedzieć, że zaczynamy wszystko od nowa – dodaje.

Prezes Grzegorz Żuk powołał również drugiego wiceprezesa, obok Jana Maćkowiaka tą funkcję będzie pełnił Dariusz Łakomiec, który do tej pory był kierownikiem drużyny oraz członkiem zarządu, na stołku kierowniczym zastąpi go Andrzej Jedlikowki, który już wcześniej pełnią tą funkcję. Dariusz Łakomiec będzie odpowiedzialny za sponsoring w klubie. Nowy wiceprezes w mieniu zarządu klubu podziękował wszystkim firmom i osobom prywatnym, którzy w trudnym dla klubu czasie podali mu rękę, są to:

Urząd Miasta Skarżyska, Uzdrowisko Busko-Zdrój, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Jagapex -„Kuleczkowo, Tomex, Pro-Auto, Plantago, Pala-Car, Grześ-Mot, F H Paweł Pająk, Volt, Kamieniarstwo Agnieszka Bąk, Biuro Ubezpieczeń Witold Brożek, Park Biznesu Wojciech Żelaśkiewicz i Spółka, Niepubliczne Przedszkole Planeta Dziecka, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im.Wilhelma Humboldta, Szkoła Jazdy Olimp, Jadłodajnia Gama Smaków, Lasercosmetic, Mieczysław  Sadza, Piotr Sobański, Michał Lasota, Waldemar Słoń, Michał Kucewicz, Artur Berus, Jan Maćkowiak, Paweł Krupa, Jacek Ciepiński, Paweł Strzelec, Mariusz Sokołowski (prezes zarządu Trevor), Grzegorz Żuk, Zbigniew Marek Walkiewicz, Wiesław Langer, Marcin Wójcik, Wiesław Zbroja.

 

Poprzedni artykułWakacje z Impulsem
Następny artykułW muzeum szykują się zmiany

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Walczymy o szybką szprychę dla Skarżyska

Prezydent miasta, Konrad Krönig zainicjował akcję zbierania podpisów poparcia dla uwzględnienia Skarżyska-Kamiennej w projektowaniu tzw. "szybkich szprych", czyli szybkich linii kolejowych łączących...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze