Piąta kolejka spotkań

Sport

W pierwszej lidze przed rozegraniem piątej kolejki spotkań trzy drużyny miały na koncie komplet punktów, Dziki, ZEORK i Flo Cars Biały Kamień, lider Dziki niespodziewanie przegrał z Freedomem Kamienna 5:4, prowadzenie w tabeli objęła ekipa Flo – Carsów, która pokonując ZEORK 5:1 wskoczyła na fotel lidera i jako jedyna drużyna na ma koncie komplet zwycięstw. Tabelę I ligi zamykają Pogotowie Ratunkowe i BMBS Przydworcowe, które nie zdobyły jeszcze żadnego punktu.

W drugiej lidzie prym wiodą Wanmięs Witex i No Name, które nie zaznały jeszcze smaku porażki, w piątej kolejce Witex pokonał Skar – System 5:1, No Name rozgromiło Unię Awim 11:4, tuż za nimi ze stratą trzech punktów plasują się Better Half i Wielka Wieś, pierwsze punkty w rozgrywkach zdobyły ekipy Invest Dach i Gostków.

Trzecią kolejkę spotkań rozegrała liga Oldboyów U-35, BMBS przegrał z PKP Cargo 9:4, Posadaj pewnie pokonał Mesko PLK 8:4, nowym liderem została ekipa PKP Cargo.

Wyniki 5 kolejki – II ligaPizzeria Biesiadowo – Wielka Wieś 2:6 (Biskup, Kocia – Sowa,Gorajski,Stępień 2, Miernik,Dudek), Gostków – Bad Boys 4:4 (Kotwica 2, Adamczyk, Staszałek – Kołodziej, Karpeta 3), Invest Dach – FC Dosko 3:3 (Gołacki, Łuczyński 2 – Mackiewicz, Woźniak, Nguyenvan), Skar – System – Better Half 1:7 (Tomaszewski – Kowalski, Świdunowicz, Jelonek 2, Limanin, Zalega 2), Polona Skarżysko – Wanmięs Witex 1:5 (Karpeta – Purtak, Wasik,Gruszczyński,
Chrabąszcz,Krzymieński), No Name – Unia Witex 11:4 (Lipiec, Ł.Surdy 3, Miernik 2, Konieczny, K.Surdy, Przygoda 2, Cukierski – Malicki, Plucner, Kępa, Kołodziej)
Wyniki 5 kolejki – I liga

Alsen – Przydworcowe 6:6 ( Bassa. M.Szkurłat 2, T.Szkurłat, Kowalski, Skuza – Gnat 6), Toolmex Truck – Lewiatan SBW 6:6 (Mosiołek, Sobczyk 2, Klimorowski 2, Kotte – Ruzik 2, Kaczmarski, Winter, Kaluga 2), Skarżysko24.pl – Cezar 4:0 (Czapnik, Chrzan, Trzeciakowski, Świerczyński), ZEORK – Flo – Cars 1:5 (Wikło – A.Jastrząb 3, Moroń 2), Kamex24.pl – Pogotowie Ratunkowe 4:2 ( Frydrych, Szyszko, Cukrowski, Markiewicz – Gołosz, Cholewiński), Dziki – Freedom Kamienna 4:5 ( Sochacki, Gadecki, Zdziech, Nowak – K.Koperek 2, M.Koperek 2, Gąska), Straż Pożarna – BMBS Przydworcowe 7:2 (Węgrzyn, Grzyb, Kocia, Duda 4 – Miernik, Sidor)

L.p. Nazwa zespołu Mecze Punkty Bramki
1 Flo Cars Biały Kamień 5 15 24-10
2 Dziki 5 12 35-15
3 ZEORK 5 12 19-14
4 Lewiatan SBW 5 10 27-19
5 Straż Pożarna 5 9 26-16
6 Skarżysko24.pl 5 9 26-20
7 Przydworcowe 5 7 26-20
8 Toolmex Truck 5 7 16-16
9 Alsen 5 7 16-19
10 Freedom Kamienna 5 6 16-22
11 Kamex24.pl 5 6 17-34
12 Cezar 5 3 13-19
13 Pogotowie Ratunkowe 5 0 9-27
14 BMBS Przydworcowe 5 0 14-33
L.p. Nazwa zespołu Mecze Punkty Bramki
1 Wanmięs Witex 5 15 40-13
2 No Name 5 15 34-13
3 Better Half 5 12 32-19
4 Wielka Wieś 5 12 26-14
5 Unia Awim 5 9 28-25
6 FC Dosko 5 7 20-24
7 Pizzeria Biesiadowo 5 6 20-29
8 Bad Boys 5 4 23-24
9 Polona Skarżysko 5 3 8-29
10 Skar – System 5 3 17-25
11 Gostków 5 1 14-26
12 Invest Dach 5 1 17-38

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.