Mickiewicz mistrzem Skarżyska w Piłce Nożnej Chłopców

flash Gorące tematy Sport

Reprezentacja chłopców II LO im. Adama Mickiewicza zdobyła mistrzostwo Skarżyska-Kamiennej w piłce nożnej halowej. Turniej odbył się w piątek, 23 marca w hali sportowej I LO im.J.Słowackiego.

Mistrzostwa Skarżyska w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych rozegrano w ramach współzawodnictwa sportowego organizowanego przez Powiat Skarżyski. W zawodach wzięły udział wszystkie szkoły ponadgimnazjalne ze Skarżyska.Zespoły były podzielone na dwie grupy, w który rywalizowały o awans do półfinałów.W grupie A zagrały reprezentacje ZSTM, ZSE i I LO, w grupie B: ZST, ZSSU, II LO.

Mistrzem Skarżyska – Kamiennej  w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych została reprezentacja II LO im.A.Mickiewicza, która w finale pokonała Zespół Szkół Technicznych po serii rzutów karnych 2:0, w regulaminowym czasie gry padł remis 2:2. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół Ekonomicznych, która wygrała „mały finał” z I LO 3:1.  Najlepszym  zawodnikiem turnieju został  wybrany Jakub Janus ( II LO ).