Hattricki Staszewskiego i Kokoszy

flash Sport

W szóstek kolejce spotkań ligi okręgowej piłkarze Orlicza Suchedniów podejmowali na własnym stadionie drużynę Astry Piekoszów. Podopieczni trenera Mariusza Arczewskiego pewnie pokonali rywali 6:2, remisując do przerwy 1:1 .

Astra Piekoszów to drużyna, która jak do tej pory nie zdobyła żadnych punktów w rozgrywkach ligi okręgowej. Zdecydowanym faworytem tego spotkania byli gospodarze, kibice zebrani na trybunach zastanawiali się jedynie nad rozmiarami zwycięstwa. Jednak po pierwszej połowie byli nico rozczarowani, ich drużyna remisowała 1:1. Jako pierwsi bramkę zdobyli goście, w  19, minucie Tomasz Raczyński pokonał Mateusza Ubysza. Orlicz w pierwszej odsłonie zagrał najgorsze 45. minut w tej rundzie, mimo to zdołał odrobić straty, w 28. minucie na listę strzelców wpisał się Tomasz Staszewski.

W drugiej połowie oglądaliśmy Orlicz, jaki chcemy oglądać. Już w pierwszych minutach drugiej połowy gospodarze strzelili dwie bramki w przeciągu dwóch minut. Tomasz Staszewski, który zastąpił na boiskuPiotra Grzejszczyka, trzy minuty po wznowieniu gry pokonał golkipera gości, minutę później do bramki trafił Mateusz Kokosza. W ostatnim kwadransie gry padły jeszcze trzy bramki, wszystko działo się w przeciągu trzech minut. W 76. minucie meczu Tomasz Staszewski po raz kolejny trafia do bramki, dwie minuty później goście zdobywają druga bramkę, a jaj autorem był Jakub Bodzioch, na kolejną bramkę Orlicza kibice czekali niespełna minutę, trzecią bramkę w tym spotkaniu zdobył Staszewski.

W siódmej kolejce spotkań Orlicz Suchedniów zagra na wyjeździe z  Moravią Morawica (sobota 15 września, godzina 15.00).