Gimnazjum nr 1 mistrzem Skarżyska

flash Oświata

Organizatorem mistrzostw był Urząd Miasta Skarżyska – Kamienne,  Referat Edukacji. Współorganizatorem był Siatkarski Ośrodek Szkolny działający przy ZSP nr 1. Koordynatorem obu turniejów był Dariusz Frydryk. W czwartek 18 lutego odbył się turniej chłopów w którym wystąpiło cztery drużyny.  Trzy z Gimnazjum nr 1 i jedna z Gimnazjum nr 2. Zgodnie z regulaminem międzyszkolnej rywalizacji, jeżeli szkoła zgłasza do rozgrywek więcej niż jedną drużynę, to w klasyfikacji bierze się pod uwagę tylko drużynę z danej szkoły najwyżej sklasyfikowaną. W kategorii chłopców zwyciężyła drużyna Gimnazjum nr 1 (klasa 3), na drugim miejscu turniej zakończyła reprezentacja Gimnazjum nr 2, trzecie miejsce zajęła drużyna Gimnazjum nr 1 (klasa 1), na czwartym uplasowała się ekipa Gimnazjum nr 1 (klasa 2).

W kategorii dziewcząt również wystąpiły cztery drużyny. Podobnie jak u chłopców zwyciężyła drużyna Gimnazjum nr 1 (klasa 2), drugie miejsce zajęła reprezentacja Gimnazjum nr 2, trzecie Gimnazjum nr 1 (reprezentacja), ostatnie czwarte zajęła klasa 1 Gimnazjum nr 1.

23 i 25 lutego odbędą się Mistrzostwa Skarżyska w Mini Siatkówce Chłopców i Dziewcząt.

Wyniki dziewczęta

Gim.nr 1(repr.)-Gim.nr 2 2:0, Gim.nr 1(kl.1)-Gim.nr 2 0:2, Gim.nr 1(kl.2)-Gim.nr 2 2:0, Gim.nr 1(repr.)-Gim.nr 1(kl.1) 2:0, Gim.nr 1(kl.2.)-Gim.nr 1(kl.1) 2:0

Wyniki chłopcy:

Gim.nr 1 (kl.1)-Gim.nr 2 2:1, Gim.nr 1 (kl.3)-Gim.nr 1 (kl.2) 2:0, Gim.nr 1 (kl.3)-Gim.nr 1 (kl.1) 2:0, Gim.nr 1 (kl.3)-Gim.nr 1 (kl.1) 2:0, Gim.nr 1 (kl.2)-Gim.nr 1 (kl.1) 1:2