Perfect z jubileuszowym koncertem w Kielcach

flash Gorące tematy Kultura Skarżysko

Perfect zagra na kieleckiej Kadzielni już w niedzielę 10 maja o godz. 19.15. Koncert odbędzie się w ramach trasy |”Wszystko ma swój czas” z okazji 35-lecia działalności legendarnego zespołu.

To dzięki fanom i publiczności zespół Perfect nieprzerwanie od 1980 roku jest jednym z najbardziej lubianych i rozpoznawanych polskich zespołów rockowych. I to właśnie z publicznością w całej Polsce Perfect chce obchodzić ten wyjątkowy jubileusz. 30 niepowtarzalnych koncertów w największych miastach Polski i 30 okazji do powspominania największych przebojów zespołu oraz posłuchania nowych aranżacji i utworów z płyty DaDaDam, która w niecały miesiąc od premiery uzyskała status złotej. „Wszystko ma swój czas” staje się już tak popularne jak niegdyś „Nie płacz Ewka” Czy Autobiografia”, co świadczy o nieprzemijającej wyjątkowości legendarnego już zespołu Perfect.Zapraszamy na koncerty !

Bilety w internecie

www.kulturairozrywka.pl

 Punkty sprzedaży biletów : – EMPiK, ul. Warszawska 5, Kielce, 25-512 – EMPiK C.H. Galeria Echo, ul. Świętokrzyska 20, Kielce, 25-406 – POLSKIE BIURO PODRÓŻY, ul. Sienkiewicza 26, Kielce, 25-301 – Media Markt, ul. Radomska 8, Kielce, 25-451 – EMPiK KORONA, ul. Warszawska 26, Kielce, 25-312

w

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.