Materiał partnera: Jak wybrać piękny prezent dla świadkowej? Sprawdź nasze propozycje!

Rozmaitości

Ślub i przyjęcie weselne to dla państwa młodych ważne, ale jednak dosyć stresujące wydarzenie. Jednak dzięki niezastąpionej pomocy swoich świadków zwykle wszystko wypada tak, jak było zaplanowane, a młodzi mogą cieszyć się pięknymi wspomnieniami. Dlatego warto podziękować swoim świadkom za pomoc i za to, że byli dla nas zawsze, gdy ich potrzebowaliśmy. Dziś przedstawimy Wam kilka pomysłów na piękny prezent dla świadkowej, który wyrazi naszą wdzięczność za jej pomoc przy tak ważnym wydarzeniu.

 

Spersonalizowany prezent dla cudownej przyjaciółki

Niezawodnym pomysłem na prezent dla świadkowej jest wyjątkowa biżuteria. Nasz typ to bransoletka z grawerem, która będzie piękną pamiątką dla przyjaciółki, a także świetnie spersonalizowanym podziękowaniem, ponieważ można na niej umieścić grawerunek dowolnego tekstu. Klasycznie moglibyśmy wybrać słowo „dziękuję” wraz z datą ślubu, jednak nikt nie mówi, że trochę szaleństwa jest złym pomysłem. Jeśli nasza świadkowa to bardzo bliska nam osoba i dobrze ją znamy to wybór wzoru jaki umieścimy na prezencie nie powinien być dla nas problemem. Do wyboru mamy też różne opcje samych bransoletek, od bardzo delikatnych i klasycznych z celebrytkami w różnych kształtach, po bardziej szalone, kolorowe i wykonane z dobrej jakości rzemienia, więc z łatwością można znaleźć coś dla każdego. Cały prezent można zapakować w duże, kolorowe pudełko, dorzucić ulubione wino, słodycze i kartkę z dłuższymi podziękowaniami. Taki prezent z pewnością ucieszy każdą świadkową i sprawi, że poczuje się doceniona.

 

Elegancja i minimalizm w jednym małym pudełeczku

Pozostając w temacie biżuterii kolejnym fajnym prezentem dla świadkowej są kolczyki. Jeśli bransoletka z grawerem nie pasuje do stylu Waszej przyjaciółki możecie postawić na klasykę. W końcu dobrej jakości biżuterii nigdy za wiele w kobiecej kolekcji. Poczynając od minimalistycznych kształtów, po bardziej wyrafinowane wzory – branża jubilerska wciąż się rozwija i teraz każdy może tam znaleźć coś dla siebie. Fajnym pomysłem jest spersonalizowanie pudełeczka w którym będą zapakowane kolczyki – można na nim wydrukować podziękowania lub fajny cytat który pokaże, jak bardzo doceniacie pomoc  przyjaciółki.

 

Wspólne chwile na wagę złota

Jeśli zamiast wręczać prezenty, wolisz tworzyć piękne wspólne wspomnienia ten pomysł z pewnością Ci się spodoba. Spraw sobie i swojej świadkowej chwilę odpoczynku przed ważnym wydarzeniem i wybierzcie się obie na całodniowe SPA. Taki dzień sprawi, że na chwilę obie zapomnicie o całym zamieszaniu i obowiązkach związanych z uroczystością oraz po prostu odpoczniecie. Jednak nie tylko psychicznie, bo Wasze ciała też odpoczną – możecie wybrać egzotyczne masaże olejami, całodniowe wylegiwanie się w basenie czy różne fajne zabiegi na piękną cerę. Należy się Wam kilka takich chwil, spędzonym na odpoczynku i długich rozmowach – jak za dawnych czasów.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.