Do Biedronki tylko od Piłsudskiego

Na wniosek policji przy ulicy Żeromskiego w Skarżysku obowiązuje nowa organizacja ruchu pojazdów. Usunięty został znak B-21 (zakaz skrętu w lewo) oraz C-2 (nakaz jazdy w prawo). Do tej pory kierowcy jadący od strony ulicy Sokolej, mimo że w pobliżu marketu stał znak zakazu B-21 wjeżdżali na parking koło sklepu, a kierowcy wyjeżdżający z marketu skręcali w lewo, pomimo znaku nakazującego skręt w prawo. Nie wszyscy mieszkańcy byli z tego zadowoleni o czym pisaliśmy na łamach TYGODNIKA wielokrotnie.

– Wyjeżdżając z ul. Moniuszki i skręcając w prawo stoi znak zakazujący skrętu w lewo, do pobliskiej Biedronki. Okazuje się, że nie wszyscy kierowcy wzięli sobie to do serca. Nagminnie łamią przepisy i skracają sobie drogę. Czy nie zdają sobie sprawy, że po coś ten znak postawili?- zwracali uwagę nasi Czytelnicy.

Teraz nie tylko zniknęły znaki, ale na jezdni w pobliżu sklepu namalowano podwójne linie ciągłe. Oznacza to, że wjazd na parking sklepu możliwy jest tylko od strony ulicy Piłsudskiego, a wyjazd wyłącznie w prawo. Pojawiło się także ograniczenie prędkości do 30km/h i zakaz wyprzedzania. Pamiętajmy o zmianach, bowiem za złamanie przepisów będziemy musieli liczyć się z mandatem. Za wjechanie na podwójną ciągłą możemy zostać ukarani 200 zł mandatem i 5 punktami karnymi.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Walczymy o szybką szprychę dla Skarżyska

Prezydent miasta, Konrad Krönig zainicjował akcję zbierania podpisów poparcia dla uwzględnienia Skarżyska-Kamiennej w projektowaniu tzw. "szybkich szprych", czyli szybkich linii kolejowych łączących...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze