Naczepa w ogniu

Ratownicy z JRG Skarżysko-Kamienna, Kielce oraz OSP Łączna i Zagnańsk brali udział w akcji gaszenia pożaru naczepy samochodu ciężarowego, do którego doszło na trasie szybkiego ruchu w Łącznej.

Do pożaru doszło 12 maja. Na naczepie samochodu ciężarowego przewożącego paczkowany sypki klej pojawił się ogień. Było tuż przed godz. 19. Kiedy ratownicy dotarli na miejsce pojazd znajdował się na poboczu drogi. Cały spód naczepy był ogarnięty pożarem. Ratownicy zabezpieczyli miejsca zdarzenia i ugasili pożar palącej się naczepy. Na czas działań gaśniczych prowadzonych przez ratowników ruch na odcinku drogi węzła Zalezianka w kierunku Skarżyska-Kamiennej został całkowicie wstrzymany.

Akcja trwała ponad dwie godziny. Uszkodzona naczepa zastała odholowana wraz z samochodem. Policja prowadzi czynności wyjaśniające przyczynę powstania ognia.

U.O.

4 KOMENTARZE

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Walczymy o szybką szprychę dla Skarżyska

Prezydent miasta, Konrad Krönig zainicjował akcję zbierania podpisów poparcia dla uwzględnienia Skarżyska-Kamiennej w projektowaniu tzw. "szybkich szprych", czyli szybkich linii kolejowych łączących...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze