Kamil Czarnecki najlepszy w Grójcu

Sierż. sztab. Kamil Czarnecki pełniący na co dzień służbę w Komisariacie Policji w Suchedniowie odnotował bardzo dobry występ w biegu na 10 km w Grójcu. W rywalizacji służb mundurowych był pierwszy, a w kategorii „open” zajął doskonałe trzecie miejsce.

W sobotę w Grójcu miłośnicy biegów ścigali się w ramach „VIII Grójeckiej Dychy”. Na starcie imprezy stanęło blisko 270 biegaczy z całego kraju, którzy rywalizowali w biegu na dystansie 10 kilometrów. Wśród nich zameldował się skarżyszczanin Kamil Czarnecki, policjant z suchedniowskiego komisariatu. Trasa biegu wytyczona była ulicami miasta. W kategorii „open” nasz reprezentant uplasował się na doskonałym 3. miejscu. Ponadto zajął najwyższy stopień podium w kategorii „służby mundurowe”, w której rywalizowali m.in. policjanci, pogranicznicy, strażacy i leśnicy. Bieg ukończył z czasem 36, 45 min. Zaznaczyć należy, że biegł z kontuzją nogi. Był to kolejny sukces policjanta sportowca.

 

źródło: KPP Skarżysko – Kamienna

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Walczymy o szybką szprychę dla Skarżyska

Prezydent miasta, Konrad Krönig zainicjował akcję zbierania podpisów poparcia dla uwzględnienia Skarżyska-Kamiennej w projektowaniu tzw. "szybkich szprych", czyli szybkich linii kolejowych łączących...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze