Suchedniowski Rajd Rowerowy

Gorące tematy Suchedniów

Suchedniowskie Stowarzyszenie Cyklistów już po raz czternasty zorganizowało Suchedniowski Rajd Rowerowy. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, uczestnicy mieli do wyboru osiem tras zaczynając od trasy rodzinnej na 15 km kończąc na zaawansowanej na 100 km. Z roku na rok rajd przyciąga coraz więcej miłośników rowerów, w rajdzie udział wzięło rekordowa ilość  rowerzystów,  blisko 330 cyklistów stawiło się na starcie, który był usytuowany na Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Uczestnicy rajdu mieli do wyboru osiem tras o różnym stopniu trudności. Dwie były przeznaczone dla rowerów górskich (MTB 25 i 40 km). W rajdzie wzięli udział rowerzyści z całego regionu m.in. z Suchedniowa, Skarżyska, Bliżyna, Kielc, Zagnańska.

Meta rajdu usytuowana była na Ośrodku Sportu i Rekreacji w Suchedniowie, na uczestników czekał gorący posiłek. W trakcie imprezy, każdy otrzymał pamiątkowe medale oraz gadżety w postaci map, smyczy, odblasków. Tradycyjnie na koniec, wśród uczestników, którzy byli obecni na zakończeniu rajdu rozlosowano drobne upominki.

Z.B

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.