Spłonęło auto na prywatnej posesji

flash Gorące tematy Paragraf

 

28 maja 2018 r. na parkingu MOP przy trasie szybkiego ruchu S-7 w miejscowości Suchedniów doszło do pożaru samochodu Hyundai. Zapalił się przedni zderzak.  Do kolejnego pożaru, tym razem nissana, doszło 29 maja 2018 r. tuż po godzinie drugiej w Skarżysku-Kamiennej.

29 maja 2018 r. tuż po godzinie drugiej w miejscowości Skarżysko-Kamienna  doszło do pożaru samochodu osobowego marki Nissan. Przedstawiciele służb przypuszczają, że  samochód zaparkowany przy prywatnej posesji został podpalony.

Wewnątrz pojazdu nie było żadnych osób. Kiedy na miejsce zdarzenia dotarli zaalarmowani ratownicy z JRG Skarżysko-Kamienna pojazd był objęty w całości pożarem. Po ugaszeniu pojazdu samochód został dodatkowo sprawdzony przy użyciu kamery termowizyjnej. Czynności wyjaśniające na miejscu zdarzenia prowadził patrol skarżyskiej policji.

Zapalił się zderzak

Dzień wcześniej, na parkingu MOP przy trasie szybkiego ruchu S-7 w  Suchedniowie doszło do pożaru samochodu osobowego marki HyundaiStwierdzono, że w samochodzie stojącym na parkingu zapalił się przedni zderzak. Właściciel pojazdu jeszcze przed przybyciem ratowników podjął działania gaśnicze używając gaśnicy proszkowej.  Po dotarciu ratowników działania gaśnicze palącego się pojazdu były kontynuowane. Ratownicy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia  zdemontowali zderzak w pojeździe i podali prąd wody na konstrukcję pojazdu w miejscu zdemontowanego zderzaka. Po ugaszeniu pojazdu został on dodatkowo sprawdzony przy pomocy kamery termowizyjnej na obecność ewentualnych ukrytych zarzewi ognia. W działaniach brało udział 12 ratowników

Z.B

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.