Pożeganie z mundurem

Gorące tematy Paragraf

W poniedziałek, 26 lutego w skarżyskiej komendzie powiatowej Policji odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego na zasłużoną emeryturę zastępcę komendanta powiatowego mł. insp. Jarosława Jasieńczuka.

W uroczystości udział wziął udział  m.in. Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach insp. Dariusz Augustyniak. Szef garnizonu świętokrzyskiego podziękował zdającemu stanowisko, za wiele lat służby na rzecz bezpieczeństwa Państwa Polskiego oraz pogratulował przejścia na zasłużoną emeryturę. Do życzeń dołączył Komendant Powiatowy Policji w Skarżysku- Kamiennej insp. Tomasz Śliwiński, naczelnicy poszczególnych wydziałów skarżyskiej komendy, pracownicy cywilni oraz zaproszeni goście, wśród których byli m.in..  wicestarosta Artur Berus,  wójt gminy Bliżyn Mariusz Walachnia, Burmistrz Suchedniowa Cezary Błach , Zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kamiennej bryg. Andrzej Pyzik.

Mł. insp. Jarosław Jasieńczuk pełnił funkcję Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Skarżysku- Kamiennej od października 2016 roku. Wcześniej pracował w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach, gdzie kierował Wydziałem d/w z Korupcją. W poniedziałek, po 28 latach służby pożegnał się z mundurem.

Mł. insp. Jarosław Jasieńczuk żegnając się ze skarżyską jednostką, podziękował policjantom za wspólną służbę, a zaproszonym gościom za współpracę i okazane wsparcie.

Od 28 lutego funkcję zastępcy komendanta powiatowego pełnił będzie  podinsp. Piotr Piłatowski. z Komendy Powiatowej w Kielcach

Z.B

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.