10. lecie Koła ZWiRWP w Skarżysku Kościelnym

Gorące tematy Rozmaitości

21 lipca 2018 roku w świetlicy w Skarżysku  Kościelnym miała miejsce uroczystość obchodów 10. lecia koła Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego .

Uroczystość poprzedzona została zwiedzaniem Muzeum Orła Białego w Skarżysku – Kamiennej. Na uroczystość przybyło wielu znakomitych gości z Kielc, Końskich, Stąporkowa, garnizonu Błotnica jak również Przewodnicząca Rady Gminy Skarżysko Kościelne pani Marzena Piętak, która wręczyła pismo z okazji 10 lecia.
Deklaracji członkowskich w naszym kole jest 48. Z okazji 10 lecia jak również w 100 lecie odzyskania Niepodległości wręczyliśmy podziękowania uczestnikom nie zabrakło czułych uścisków przyjaźni i dobrej zabawy – zaznacza Szymon Płusa.
– Zespół Romano wykonał kilka pięknych piosenek patriotycznych, kabaret Grom zaprezentował piosenkę  o wojsku. W imieniu własnym oraz zarządu pragniemy podziękować pani Marzenie za przybycie zespołowi Romano za piękne  piosenki oraz koleżankom z koła Gospodyń Wiejskich z przewodniczącą Ireną Sykulską za pomoc organizacyjną – powiedział Szymon Płusa.

Z.B

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.