IRA gwiazdą DNI SKARŻYSKA 2017 – tak zdecydowali mieszkańcy

flash Skarżysko

Trwają intensywne przygotowania do tegorocznych Dni Miasta, które rozpoczną się w piątek, 2 czerwca i potrwają do niedzieli, 4 czerwca. Zapowiadają się trzy dni wypełnione atrakcjami dla mieszkańców i gości. Gwiazdą Dni Miasta będzie zespół IRA.

Wielkie święto naszego miasta rozpocznie się już w piątek 2 czerwca – będzie to dzień otwarty w miejskich jednostkach, które przygotowują liczne, bezpłatne atrakcje (m.in. zwiedzanie Muzeum Orła Białego, specjalne seanse w MCK, zajęcia na basenie, spotkania w bibliotece, lekcje na temat wody prowadzone przez skarżyskie „Wodociągi”).

W sobotę, 3 czerwca do Skarżyska przyjadą miłośnicy psów z całego kraju, a nawet z zagranicy. Na stadionie RUCH odbędzie się Europejska Wystawa Psów Rasowych.

Niedziela to kolejne atrakcje przygotowane dla mieszkańców i gości naszego miasta na stadionie RUCH: koncerty, pokazy (m.in. samochodów sportowych), konkursy, zabawy dla najmłodszych, kino 7D, catering. Wieczorem odbędzie się koncert gwiazdy – zespołu IRA.

– W tym roku to mieszkańcy w sondzie prowadzonej na stronie MCK zadecydowali, kto będzie gwiazdą Dni Skarżyska. Nie pozostaje nam nic innego, niż spełnić ich oczekiwania – komentuje prezydent Konrad Krönig.

W specjalnej sondzie, prowadzonej przez Miejskie Centrum Kultury, zespół IRA wskazało niemal 40% głosujących.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania Dni Miasta 2017!

Głównym organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.