Acive Parki i place zabaw z opóźnieniem

flash Skarżysko

Osiem projektów zostało przeznaczonych do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego, projekty, które zajęły najwyższe pozycje na listach rankingowych w poszczególnych okręgach. Miejsca do aktywnego wypoczynku już są zagospodarowywane. Urządzenia są na osiedlu Bór, Piłsudskiego, Przydworcowe. Zajęto się też budową placów zabaw na osiedlu Żeromskiego i os. Dolna Kamienna I.

Według zamierzeń miejsca do aktywnego wypoczynku mają być wyposażone w urządzenia siłowni plenerowych, oświetlenie, monitoring wizyjny i elementy małej architektury. Znajdą się tam kosze, tablice informacyjne, a także stojak na rowery. Miejsca zabaw dla dzieci mają być wyposażone w urządzenia zabawowe i elementy małej architektury.

Na realizację wszystkich zadań wykonawca miał czas do końca listopada, ale nie udało się dochować terminów. Prace trwają nadal.

W ramach Budżetu Obywatelskiego powstała także droga dojazdowa do budynku wielorodzinnego przy ul. Moniuszki 14, przy ul. Popiełuszki mieszkańcy mogą się cieszyć nowymi parkingami z 27 miejscami postojowymi.

Modernizacji doczekało się boisko trawiaste przy ul. Warszawskiej, przy SP nr 9. W ramach zadania wykonane zostało boisko trawiaste o wymiarach 18 x 44 m (z nową nawierzchnią, sprzętem sportowym i elementami małej architektury), ogrodzenie terenu szkoły (od ul. Warszawskiej) i monitoring.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.