Piąty turniej Darta za nami

flash Skarżysko

W sobotę 27 lutego, w klubie Ruczaj odbył się piąty turniej darta w ramach Skarżyskiej Ligi Darta. Zwycięzcą turnieju został lider klasyfikacji generalnej Maciej Tusiński, drugie miejsca zajął jego syn Daniel Tusiński, na trzecim miejscu podium stanął Robert Frączkiewicz. Po pięciu turniejach w klasyfikacji generalnej prowadzi Maciej Tusiński – 136 punktów, drugi jest Mariusz „Bobo” Borowiec – 120 punktów, na trzecim miejscu plasuje się Daniel Tusiński – 90 punktów. Robert Frąckiewicz z dorobkiem 88 punktów zajmuje czwartą pozycję, piąty jest Maciej Przechodni – 54 punkty. Do rozegrania zostały jeszcze trzy turnieje, najbliższy odbędzie się 12 marca. Skarżyską Ligę Darta zakończy turniej finałowy, podczas którego poznamy zwycięzców całego cyklu rozgrywek.