Powalczmy o nowe stojaki na rowery

flash Skarżysko

Po raz kolejny Fundacja Allegro All For Planet ufunduje 100 dizajnerskich stojaków rowerowych. Pojawią się one w 20 miastach, których mieszkańcy wykręcą najwięcej kilometrów. Dołączyć do walki można w każdej chwili.

To już czwarta edycja kampanii „Kręć Kilometry”. Stojaki fundacji służą już rowerzystom w 29 miastach, w 120 różnych lokalizacjach. W tym roku przybędzie 100 stojaków rowerowych. Warto wziąć udział w rywalizacji, bowiem organizatorzy przewidują także nagrody indywidualne, w tym stylowe rowery Batavus, smartfony i kamery HTC, a także akcesoria rowerowe.

Włączyć się do rywalizacji można w każdej chwili. W tej chwili rywalizuje ze sobą 414 miast – mniejszych i większych. Wśród ich jest także Skarżysko, ale osiągnęło jedynie 330 miejsce z 38 przejechanymi kilometrami. Dla porównania Poznań, który jest na pierwszym miejscu ma przejechane 57.898 km. Ten stan zmienia się, a ranking można go stale śledzić na stronie – http://kreckilometry.pl/stojaki#ranking

Jak się włączyć? Wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną na swój telefon i jeździć na rowerze. Każdy przejechany kilometr zasila konto wybranego miasta, a uczestnikowi daje szansę na atrakcyjne nagrody indywidualne.

Bezpłatną aplikację, która umożliwia walkę o stojaki można pobrać tutaj:

iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/krec-kilometry/id666842836?l=pl&ls=1&mt=8

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kreckm.mobile&hl=pl_P

Szczegóły akcji dostępne są na stronie: http://kreckilometry.pl/

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.