Łatwiej i szybciej

flash Skarżysko

Od 1 czerwca Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej wprowadził udogodnienia dla swoich klientów. Każdy kto chce zarejestrować pojazd najpierw musi umówić wizytę w urzędzie telefonicznie. W tym celu uruchomione zostały cztery dodatkowe numery telefoniczne – dwa stacjonarne i dwa komórkowe.

– Taka forma została wprowadzona w celu poprawy jakości świadczonych przez Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej oraz usprawnienia obsługi interesantów poprzez skrócenie czasu oczekiwania, który w chwili obecnej jest dość uciążliwy dla klientów rejestrujących swoje pojazdy – twierdzi Małgorzata Łakomiec, sekretarz powiatu.

Sprawa jest bardzo prosta. Wybieramy jeden z czterech dostępnych numerów – stacjonarnych: 41 3953024, 41 3953025 lub telefonów komórkowych 533 820 339 oraz 533 824 449. W poniedziałki możemy dodzwonić się w godz. 8.00 – 16.00, zaś we wtorki, środy, czwartki, piątki w godzinach od 7.30 do 15.30.

Kiedy się już dodzwonimy zostaniemy poproszeni o podanie imienia i nazwiska. Musimy też poinformować pracownika, w jakim celu się rejestrujemy.

– Następnie w czasie rejestracji telefonicznej rozmówca otrzyma informację o terminie i godzinie wizyty w Wydziale Komunikacji i Transportu. Rejestracja pojazdu możliwa będzie najwcześniej w dniu następnym – informuje Jolanta Jagiełło, inspektor ds. promocji i kontaktów z mediami.

W wyznaczonym terminie interesant powinien zgłosić się do okienka oznaczonego jako „Rejestracja telefoniczna”.

– Klienci proszeni są o punktualność. W przypadku odwołania umówionej wcześniej wizyty można zapisać się na inny termin rejestracji pojazdu – dodaje J. Jagiełło.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.