Paweł Marchewka powalczy o tytuł Mistera na Wózku

flash Gorące tematy Rozmaitości

Fundacja Jedyna Taka, organizator I Wyborów Mister Polski na Wózku wraz z gospodarzem Miastem Stołecznym Warszawa rozpoczęła rekrutację do konkursu. Swój udział w konkursie zapowiedział Paweł Marchewka ze Skarżyska-Kamiennej, o którym pisaliśmy już kilkakrotnie na naszych łamach.

 

Paweł Marchewka, to niepełnosprawny, chorujący od dziecka na porażenie mózgowe mężczyzna,  mimo trudności losu nie załamuje rąk, jest bardzo aktywny bierze udział w zawodach sportowych, udziela się w różnego rodzaju fundacjach. Teraz chce zakwalifikować się do finału konkursu na Mistera Polski na Wózku.

– Mimo swojej niepełnosprawności, jestem przystojnym facetem, wózek jest tylko tak naprawdę dodatkiem do mojej niepełnosprawności. Mimo tego, że się poruszam na wózku staram się okazywać swój wygląd, mój sposób bycie jak najlepiej potrafię. Sam udział w wyborach pozwoli mi na nowe wyzwania, z którymi jeszcze tak naprawdę nie miałem kontaktu – powiedział Paweł Marchewka.

Paweł jest na etapie rekrutacji. Spośród zgłoszonych kandydatur, publiczność za pomocą głosowania wybierze  finałową dwunastkę ( 6 pań i 6 panów), którzy zostaną  zaproszeniu na bezpłatne Warsztaty. Już 8 września w godzinach wieczornych poznamy wybraną przez Jury najpiękniejszą parę wózkowiczów w edycji 2018. Jak tylko Paweł przejdzie etap rekrutacyjny, poinformujemy jak można oddać na niego głos.

Z.B

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.