Lady Pank zagra w Skarżysku

flash Gorące tematy Skarżysko

Skarżysko-Kamienna świętuje w tym roku 95-lecie nadania praw miejskich. Właśnie w tym duchu odbędą się tegoroczne Dni Miasta, które przypadają na 9 i 10 czerwca. Na zakończenie wielkiego świętowania na scenie pojawi się legenda polskiego rocka – zespół Lady Pank.

 

Shaun Baker i Jessica Jane na początek

Dni Miasta rozpoczną się na stadionie RUCHU przy ulicy Piłsudskiego w sobotę, 9 czerwca. Rozpoczną się o godzinie 16.00. Na scenie pojawią się m.in. skarżyskie Perły z Lamusa, a także Mix Dance, Na Plus, E-Mail. Nie zabraknie pokazów sportowych i konkursów. Gwiazdą pierwszego dnia Dni Miasta będzie duet Shaun Baker i Jessica Jane. Zabawę poprowadzi później DJ Tomek Gluza.

 

Uroczysta sesja na 95-lecie

Wielkie świętowanie Dni Miasta i 95-lecia miasta w niedzielę (10 czerwca) rozpocznie się Mszą świętą w intencji mieszkańców, która odbędzie się o godzinie 11.45 w Kościele Najświętszego Serca Jezusowego. Następnie, o godzinie 13.00, w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się uroczysta Sesja Rady Miasta z okazji 95-lecia Skarżyska.

 

Legenda polskiego rocka w Skarżysku

Dalsza część odbędzie się na stadionie RUCHU – rozpocznie się o godzinie 15.00 poczęstunkiem tortem. Odbędą się konkursy i pokazy sportowe. Dzieci zapraszamy na koncert grupy Kosmokwaki. Na scenie pojawią się także lokalne zespoły, a gwiazdą wieczoru będzie Lady Pank.

 

Wystawa Psów Rasowych

W niedzielę na lodowisku miejskim odbędzie się wydarzenie towarzyszące Dniom Miasta – III Europejska Wystawa Psów Rasowych. W trakcie wybrany będzie także najsympatyczniejszy mieszaniec z naszego miasta – zachęcamy mieszkańców do prezentowania swoich czworonogów w konkurencji Super Pies ze Skarżyska-Kamiennej.

Wstęp na wydarzenia z okazji Dni Miasta jest bezpłatny.

Z.B

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.