Gala Operetkowa w Skarżysku. Będą bilety do wygrania

0
0

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe widowisko muzyczne, które odbędzie się 8 października w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku – Kamiennej.
Podczas Koncertu Operetkowego wystąpią wybitni artyści polskich
i międzynarodowych scen po sukcesach w Europie i USA, obdarzeni wspaniałymi głosami, laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, muzycy na co dzień współpracujący z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w kraju i poza jego granicami. Publiczność będzie miała okazję wysłuchania sopranistki Katarzyny Staroń, tenora Jędrzeja Tomczyka oraz muzyków związanych z Filharmonią Dolnośląską, Operą Wrocławską, Narodowym Forum Muzyki.
Zabrzmią największe przeboje świata opery i operetki, największe
i najpiękniejsze duety, arie sopranowe i tenorowe oraz niezapomniane włoskie przeboje. Nie zabraknie takich melodii, jak Wielka sława to żart, O sole mio,
La donna é mobile, O mio babbino caro, Time to say goodbay, czy Czardasz Montiego. Zapraszamy Państwa serdecznie na ta niezwykłą galę!

Bilety 55 zł dostępne w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej,
rezerwacje tel. 41 253 14 82, grupy tel. 504 091 909
bilety online: www.ebilet.pl, www.eventim.pl
oraz w sieciach: Empik, Media Markt, Media Expert, Saturn

Niebawem ruszymy z konkursem, w którym do wygrania będzie aż 8 podwójnych zaproszeń na Galę. Informacje pojawią się na portalu oraz w naszych gazetach. Nie przegap tego!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.