home

266 kontroli, 101 mandatów

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Od piątku, 29 grudnia, do wtorku, 2 stycznia, policja dbała o bezpieczeństwo na drogach. Okazuje się, że w powiecie skarżyskim kierowcy wzięli sobie do serca apele policji i nie wsiadali za kółko pod wpływem alkoholu. Było dość spokojnie

– Odnotowaliśmy jeden wypadek, 29 grudnia, 33-letni kierowca Audi A4 na oznaczonym przejściu dla pieszych przy ul. Niepodległości, potrącił 22-letnią kobietę, która w wyniku zdarzenia doznała urazu kolana i została przewieziona do szpitala. Było też 9 niegroźnych kolizji – informuje asp. Damian Szwagierek, oficer prasowy KPP.

Policja skontrolowała 266 kierowców.

– Nałożonych zostało 101 mandatów karnych, nie było nietrzeźwych kierowców. Również noc sylwestrowa minęła spokojnie. Policja wyjeżdżała kilkanaście razy do interwencji dotyczących zakłócania ciszy nocnej – zarówno w domach jak i na ulicach – dodaje Damian Szwagierek.

Do incydentu doszło w Sylwestra w Suchedniowie.

– Ok. godz. 18.40 otrzymaliśmy informację, iż przy ul. Berezów 64-latek doznał urazu dłoni na skutek niewłaściwego odpalenia petardy. Z ranami szarpanymi trafił do szpitala – podkreśla D. Szwagierek.

U.O.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.